VÕISTLUSED

Toimunud võistlused ja laagrid:

25.05.2013. Budo Cup – Tallinn
27.04.2013. Dragon Cup – Võru
26.06.-01.07.13. EKSL-i suvelaager I vahetus (-11.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
04.07.-10.07.13. EKSL-i suvelaager II vahetus (12+.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
24.04.2013. Tallinn Cup kickboxingus
13.04.2013.Põhjamaade MV – Oslo, Norra
16-17.03.2013. Balti olümpiaad – Riia, Läti
23.03.2013. Eesti MV täiskasvanutele – Tallinn
02.03.2013. Estonian Open – Tallinn
02.02.2013. Edu-do Cup – Tallinn
19.-20.01.2013. EKSL-i talvelaager – Kose

10.11.12. Falco Cup – Tartu
17.11.12. Eesti MV noortele -Rakvere
28.10.12. Tallinna MV – Kalevi spordihall
13.10.12. Tallinn Open – Kalevi spordihall
6.-7.10.12. British Open – Glasgow, Šotimaa
26.06.-01.07.12. EKSL-i suvelaager I vahetus (-11.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
04.07.-10.07.12. EKSL-i suvelaager II vahetus (12+.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
02.06.12. JSK liiga 3. teapp – Pirita maj.gümn., Tallinn
26.05.12. Budo Cup – Tallinn
20.05.12. Rebasereinu turniir – Kose
28.04.12. Võru Open – Võru
14.04.12. Põhjamaade MV – Rootsi
07.04.12. Joshinmon Cup – Tallinna spordihall
01.04.12. Fudzi Cup – Riia, Läti
31.03.12. Freestyle Karate – Riia, Läti
24.03.12. Eesti MV seenioritele – Tallinn
03.03.12. Estonian Open – Tallinn
04.03.12. Tallinn Bulldog – Tallinn
21.-22.01.12. EKSL-i talvelaager – Kose

10.12.11. Nüke Cup – Tallinn tulemused
26.11.11. Eesti noorte MV – Kuusalu tulemused
12.11.11. Falco Cup Tartu – tulemused
05.-06.11.11.Stockholm Open – Rootsi
22.10.11.Tallinna MV – Tallinn – tulemused
15.10.11.
Taifu Cup – Tallinn
24.09.11.Corpore Cup – Pärnu – tulemused
04.07.-10.07.11.
EKSL-i suvelaager II vahetus (12+.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
26.06.-01.07.11.EKSL-i suvelaager I vahetus (-11.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
29.05.11.Rebase Reinu turniir – Pae gümnaasium, Tallinn
21.05.11.Budo Cup – Tallinn – tulemused
30.04.11.Shitoryu EuroCup Russia Open – Lobnya, Venemaa – tulemused
23.04.11.Dragon Cup – Võru – tulemused
02.04.11.Joshinmon Cup – Tallinn – tulemused
26.03.11.Eesti MV seenioridele – Rakvere – tulemused
26.02.11.Estonian Open – Tallinn – tulemused
27.02.11.Tallinn Bulldog – Tallinn
19-20.02.11.Kickboxing Est Open – Tallinn
29.01.11.EKSL-i talvelaager – Tallinn

04.12.10.Nüke Cup MV – Tallinn
27.11.10.Noorte Eesti MV – Kuusalu – tulemused

13.11.10.Falco CupTartu – tulemused
23.10.10.Eesti jujutsu MV – Tallinn
16.10.10.Tallinna koolinoorte MV – Tallinn – tulemused
09.10.10.Taifu Cup – Tallinn – tulemused
25.09.10.Corpore Cup – Pärnu – tulemused
04.07.-10.07.10.EKSL-i suvelaager II vahetus (12+.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaapildid
26.06.-01.07.10.EKSL-i suvelaager I vahetus (-11.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaapildid
29.05.10.Rebasereinu turniir – Pae Gümnaasium
22.05.10.Budo Cup – Tallinna Spordihall – tulemused
24.04.10.Võru Open – Võru Spordihall – tulemused
09.-11.04.10.Põhjamaade MV – Tallinna Spordihall – tulemused
04.04.10.Joshinmon World Cup – Rakvere Spordihall – tulemused
03.04.10.Joshinmon Cup – Rakvere Spordihall
27.03.10.Eesti MV täiskasvanutele – Rakvere Spordihall – tulemused
20.03.10.St Peterburgi kevad – St Peterburg, Venemaa – tulemused
27.02.10.Estonian open – Kalevi Spordihall
28.02.10.Tallinn Bulldog – Kalevi Spordihall – tulemused
04.-05.01.10.EKSL-i talvelaager – Kose spordimaja

13.12.09.Eesti Jujutsu MV – Arigato Spordihoone, Tallinn
12.12.09.Nüke Cup – Tallinna Spordihall – tulemused
28.11.09.Eesti noorte, kadettide ja juunioride meistrivõistlused – Kuusalu Spordihall – tulemused
24.10.09.Taifu Cup – TÜ Spordihall, Tallinn
17.10.09.Tallinna meistrivõistlused – Pirita majandusgümnaasium, Tallinn – tulemused
27.09.09.Corpore Cup – Pärnu – tulemused
04.07.-10.07.09.EKSL-i suvelaager II vahetus (12+.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
26.06.-01.07.09.EKSL-i suvelaager I vahetus (-11.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
31.05.09.Rebase Reinu turniir – Tallina Sikupilli Keskkool
23.05.09.3. Baltic Grand Prix – 15. Budo Cup – Tallinna SH – tulemused
25.04.09.Võru Open – Võru – tulemused
04.04.09.Freestyl – Riia, –  Läti – tulemused
28.03.09.Eesti meistrivõistlused seenioridele – Rakvere – tulemused
01.03.09.Tallinn Bulldog – Kalevi spordihall – tulemused
28.02.09.Estonian Open – Kalevi spordihall – tulemused

14.12.08.Nüke jõuluturniir – Tallinna spordihall – tulemused
29.11.08.Eesti noorte, kadettide ja juunioride meistrivõistlused – Tallinna spordihall – tulemused
08.-09.11.08.Eesti lahtised jujutsu MV – Tallinna spordihall
01.-02.11.08.Stockholm Open – Stockholm, Rootsi – tulemused
25.10.08.Taifu Cup – TTÜ Spordihoone, Tallinn – tulemused
12.10.08.Tallinna lahtised noorte meistrivõistlused – Pirita Majandusgümnaasium, Tallinn – tulemused
27.-28.09.08.Shitoryu katalaager – Kose, Harjumaa
20.09.08.Corpore Cup – Pärnu – tulemused
10.07.-13.07.08.Katakoondise laager – Kose-Uuemõisa, Harjumaa
03.07.-09.07.08.EKSL-i suvelaager II vahetus (12+.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
26.06.-01.07.08.EKSL-i suvelaager I vahetus (-11.a.) – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
05.-08.06.08.Euroopa Kunibakai suvelaager – Hudiksvall, Rootsi
24.05.08.Budo Cup – Tallinn – tulemused
18.05.08.Rebase Reinu turniir – Pae Gümnaasium – tulemused
02.-04.05.08.Euroopa MV täiskasvanutele – Saku Suurhall, Tallinn
26.04.08.Dragon Cup – Võru Open – Võru Spordihall – tulemused
13.04.08.Jujutsu Tallinna MV – Kristiine Spordihall, Tallinn – tulemused
06.04.08.Joshinmon Cup – TTÜ Spordihall, Tallinn – tulemused
01.03.08.Karate Estonian Open – Tallinna Spordihall
09.02.08.Edu-Do Cup – Tallinna Spordihall
26.-27.01.08.Kickboxing Estonian Open – Rakvere Spordihall

09.12.07.Eesti noorte, kadettide ja juunioride MV – TTÜ Spordihall, Tallinn – tulemused
24.11.07.Nüke Cup, EKL 2. etapp – Tallinna Spordihall – tulemused
24.11.07.Eesti võistkondlikud MV Tallinna Spordihall – tulemused
17.11.07.Taifu Cup – TTÜ Spordihall, Tallinn
27.10.07.Jūjutsu Eesti MV – Tallinna Spordihall
27.10.07.Tallinna karate MV noortele – Tallinna Polütehnikum, Raadiku õppehoone –  tulemused
22.09.07.Corpore Cup, EKL 1. etapp – Pärnu – tulemused
26.06.07.Dojo kumite Eesti MV – Tori-Jõesuu, Pärnumaa –tulemused
25.06.-02.07.07.EKSL-i suvelaager – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
03.06.07.Rebase Reinu turniir – Tallinna Sikupilli Keskkool
26.05.07.Budo Cup – Tallinna Spordihall – tulemused
28.04.07.Dragon Cup – Võru spordikeskus
14.04.07.Põlva lahtised MV – Põlva Spordihal – tulemused
01.04.07.Eesti MV täiskasvanutele – Kalevi Spordihall, Tallinn
31.03.07.Joshinmon Cup – Kalevi Spordihall – tulemused
24.03.07.Swedish Kata Trophy – Stockholm, Rootsi tulemused 
02.-04.03.07.Estonian Open – Tallinna Spordihall – tulemused
27.-28.01.07.Kickboxingu Eesti lahtised MV – Kalevi Spordihall, Tallinn – tulemused
27.01.07.Falco Cup – Tartu
20.01.07.VII Baltimaade meistrivõistlused – Mazeikiai, Leedu
13.-14.01.07.EKSL-i talvelaager – Kose, Harjumaa

10.12.06.Eesti noorte MV – Tallinna Spordihall – tulemused
01.-03.06.Rootsi Kunibakai talvelaager – Degerfors, Rootsi –
25.11.06.Eesti meeskondlikud MV- Tallinna Spordihall
25.11.06.Nüke Cup – Tallinna Spordihall
28.10.06.Taifu Cup – TTÜ Spordihall, Tallinn
21.10.-22.10.06.Jūjutsu Eesti MV – Tallinna Spordihall
30.09.06.Corpore Cup – Pärnu Kalurihall
26.06.- 03.07.06.EKSL-i suvelaager – Viira Põhikool, Tori-Jõesuu, Pärnumaa
27.05.06.International Open Karate Cup 2006 – Ilsenburg,
Saksamaa
20.05.06.Budo Cup – Tallinna Spordihall
07.05.06.Rebase Reinu turniir – Kose, Harjumaa
05.05.06.Kevadplumm – Lasnamäe kergejõustikuhall
29.04.06, II Dragon Cup – Võru Spordihall
08.-09.04.06.Kickboxingu Eesti MV – TÜ Spordihall, Tartu
01.04.06.Eesti individuaalsed MV – TTÜ Spordihall, Tallinn
26.03.06.IV Joshinmon Cup – TTÜ Spordihall, Tallinn
14.03.06.Kickboxingu klubisisesed MV – Kose, Harjumaa –
26.02.06.Tallinn Bulldog – Kalevi Spordihall, Tallinn
25.02.06.Estonian Open – Kalevi Spordihall, Tallinn
17.-19.02.06. Euroopa juunioride & kadettide meistrivõistlused – Podgorica, Serbia & Montenegro
27.-29.01.06.Kickboxingu Eesti lahtised MV – Tallinn, Kalevi Spordihall
20.-22.01.06.EKSL-i talvelaager – Kose, Harjumaa
21.01.06.Eesti MV dōjō kumites – Kose, Harjumaa
14.01.06.VI Baltimaade meistrivõistlused – Mazeikiai, Leedu

04.12.05.Eesti täiskasvanute meistrivõistlused – TTÜ Spordihall, Tallinn
03.12.05.Tallinna koolinoorte lahtised meistrivõistlused – Nüke Cup 2005 – TTÜ Spordihall, Tallinn
25.-27.11.05.WTKA maailmameistrivõistlused – Viareggio,Tuscany, Itaalia
19.-20.11.05.Eesti lahtised jūjutsu meistrivõistlused – Pirita Majandusgümnaasiumi Spordihoone, Tallinn
11.-13.11.05. WKF maailmameistrivõistlused kadettidele ja juunioridele – Limassol, Küpros
15.10.05.Taifu Cup – TTÜ Spordihall, Tallinn
11.09.05.Finnish Open, cadets, juniors – Helsingi, Soome
27.06.-04.07.05.EKSL-i suvelaager Viira Põhikool,  – Tori-Jõesuu, Pärnumaa
28.05.05.Rebase Reinu turniir – Kose, Harjumaa
21.05.05.11. Budo Cup, EKL 8.etapp – Kalevi Kergejõustikuhall, Tallinn
14.05.05.Põlva lahtised meistrivõistlused – Põlva Spordikeskus
05.-08.05.05.Euroopa Kunibakai suvelaager – Stockholm, Rootsi
30.04.05.Dragon Cup, EKL 7. etapp – Võru Spordikool
16.04.05.Eesti noorte, kadettide & juunioride meistrivõistlused – TTÜ Spordihall, Tallinn
27.03.05.Joshinmon Cup – TTÜ Spordihall, Tallinn
19.03.05.Nüke Kevadturniir, Eesti koolinoorte MV, EKL 6. etapp – TTÜ Spordihall, Tallinn
26.-27.02.05.Estonian Open, cad, jun, sen, EKL 5. etapp – Kalevi Spordihall, Tallinn
18.-20.02.05.EKSL-i talvelaager – Kose, Harjumaa
11.-13.02.05. Euroopa juunioride & kadettide meistrivõistlused – Tessaloniki, Kreeka

11.12.04.X Baltic Santa Claus Cup – Kaliningrad, Venemaa
06.11.04.Estonian Junior Open – TTÜ Spordihall, Tallinn
23.10.04.Taifu Cup, EKL 2. etapp – TTÜ Spordihall, Tallinn
16.10.04.Eesti jūjutsu meistrivõistlused – TTÜ Spordihall, Tallinn
25.09.04.Corpore Cup, EKL 1. etapp – Pärnu
11.-12.09.04.Finnish Open – Helsinki, Soome
26.07.-02.08.2004.EKSL-i suvelaager – Taali, Pärnumaa
18.-20.06.2004.Rootsi Kunibakai laager – Hudiksvall, Rootsi
30.05.2004.Daigo sisesed MV – Kose, Harjumaa
22.05.2004.Budo Cup, EKL 8. etapp – Tallinn
15.05.2004.Põlva lahtised MV – Põlva
01.05.2004.Võrumaa Open, EKL 7. etapp – Võru
25.04.2004.Vaim ja vägi, B-liiga – Tallinn, Kalevi Spordihall
18.04.2004.Daidō-Juku II Eesti MV – TTÜ Spordihoone, Tallinn
10.-11.04.2004.Eesti MV täiskasvanutele – TTÜ Spordihoone, Tallinn
10.04.2004.Nüke kevadturniir, EKL 6. etapp – TTÜ Spordihoone, Tallinn
03.04-04.04.2004.Katakohtunike seminar – Tallinn
20.03.2004. Eesti MV noortele – TTÜ Spordihoone, Tallinn
06.03.2004. II International Lodz Cup – Łódź, Poola
28.02.2004. Estonian Open, EKL 5. etapp – Tallinn, Kalevi Spordihall
07.02.2004.IV Baltic States championship – Mazeikiai, Leedu
23.-25.01.2004. Eesti Kunibakai talvelaager – Kose, Harjumaa
17.01.2004.Kalevi MV katas – Kalevi Spordihall, Tallinn
17.01.2004. Wado Kata Shiai – Kalevi Spordihall, Tallinn

22.-23.11.2003.Jūjutsu Eesti MV – Tallinn
14-16.11.2003.Kunibakai talvelaager – Karlskoga, Rootsi
08.-09.11.2003.Eesti meistrivõistlused – Tallinn
04.10.2003. Joshinmon Cup – TTÜ Spordihoone, Tallinn
27.09.2003. Corpore Cup – Pärnu
31.05.2003. Daigo meistrivõistlused – Kose, Harjumaa
10.05.2003.”Vaim ja vägi” – Kalevi Spordihall, Tallinn

25.05.2002. Daigo meistrivõistlused – Kose, Harjumaa

 

Comments are closed.